All Products
-
Battery Transfer Cart
-
Trackless Transfer Cart
-
Rail Transfer Cart
-
AGV Automatic Guided Vehicle
-
Industrial Mecanum Wheels
-
Motorized Transfer Trolley
-
Electric Transfer Cart
-
Material Transfer Carts
-
Coil Transfer Cart
-
Mold Transfer Cart
-
Material Handling Solutions
-
Hydraulic Lifting Transfer Cart
-
Ladle Transfer Cart
-
Busbar Powered Transfer Cart
-
Transfer Cart Accessories
-
CeyhanYou really are a 5 stars company. hope i can be a five stars client! -
RaihanIt is Raihan from BD. 10 sets transfer cart has been debugged well. Thanks for careful and professional technique guidance in our factory. Hope everything can goes well and expect to next wonderful cooperation with you! -
MohammedHi, it is my first time to come to China and visit the factory twice in one year, the excellent service moved me again and again and share many interesting things with me. And the item has started worked in our factory, glad to make cooperation with you.
Keywords [ transport platform ] match 385 Products.
25T Steel Platform Rail Battery Operated Cart Remote Control
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Application: | Industrial Field, Battery Powered Transfer Wagon |
Automatic Industrial Moving Platform With Mecanum Wheels
| Wheel Type: | Mecanum Wheels |
|---|---|
| Warranty: | 18 Months |
| Load Capacity: | 1-1000ton, Heavy Duty |
20T Workshop Q235 Rail Transfer Cart For Mold Transportation
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 0-20m/min |
| Running Distance: | According To Customers'demand |
30t Rail Powered Material Transport Cart
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 0-20m/min |
| Running Distance: | According To Customers'demand |
23 Ton Rail Powered Factory Transport Cart
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 0-20m/min |
| Running Distance: | According To Customers'demand |
20 Tons Rail Transfer Cart For Steel Plant Transportation
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 0-20m/min |
| Running Distance: | According To Customers'demand |
50t Trackless Transfer Cart Steerable Floor Industrial Platform Trolley
| Color: | Yellow/Customized |
|---|---|
| Power Supply: | Battery |
| Warranty: | 24 Months |
20 Tons Rail Transfer Cart For Steel Plant Transportation
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Running Speed: | 0-20m/min |
| Running Distance: | According To Customers'demand |
Battery Operated Car Mover Automatic Transfer Carriage No Rail Transportation Equipment
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 12 Months |
20t Battery Powered Trackless Transfer Cart Heavy Duty Warehouse Transporter
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized, Blue, Gray, Yellow |
| Warranty: | 18 Months |

